Wettbewerb-Resultate

SAISON 2020 :

20.06. –  1. Klubföschen Klassement Wallendorf (Sauer)
04.07. – 2. Klubföschen Klassement Ehnen (Musel)
19.07. – 3. Klubföschen Klassement Carpodrôme Péiteng
19.07. – Stadbriedemes Klassement (Mosel)
02.08. – 4. Klubföschen Klassement Wasserbillig  (Sauer)
09.08. –  Klassement Section de competition
16.08. – 5. Klubföschen Klassement (Mertert)
30.08. – 6. Klubföschen Klassement Echternach (Kläranlage)
13.09. –  7. Klubföschen Klassement (Remich)
20.09. – 8. Klubföschen Klassement  (Séei Echternach)

 

 

SAISON 2019 :

2019-06-16 Klassement Entente du Nord
2019-06-30 Klassement Peiteschfeier
2019-07-07 Klassement Betebuerg
2019-07-14 Klassement Grevenmacher
2019-07-21 Klassement Albes Echternach
2019-07-28 Stadbriedemes Klassement
2019-08-04 Klassement Peiteng
2019-08-11 Klassement Section de Competition
2019-08-18 C0upe de la Sûre Klassement
2019-09-01 Klassement Diekirch
2019-09-07 Equipefeschen Gesamtklassement
2019-09-15 Klassement Gilsdorf de Barw
2019-09-22 Klassement Rodange 2000
2019-10-06 Klassement Vianden Coupe Faber Nic
2019-10-20 Klassement Wasserbillig – Coupe Thiel Jos

FLPS Vereinswertung 2019

Endklassement aller Kategorien der Saison 2019

 

Péiteschfeier vun 1955

Fotoen vum Joer 1955

Clubmeister

 

Clubmeister 1993 … bis heute
Saison Dames Veterans Seniors
1993 1. Schiltz Maggy 1. Hargarten Jean 1. Hansel Léon
2. Schiltz Nicole 2. Schiltz Ady 2. Schaeffer Norbert
3. Evers Monique 3. Kolberger Marcel 3. Jung Charel
4. Kolberger Jeannot
5. Evers Marco
6. Zaccaria Pierrot
1994 1. Kolberger Marcel 1. Hansel Léon
2. Hargarten Jean 2. Schmitz Claude
3. Kolberger Jeannot
4. Evers Marco
5. Jung Charel
6. Kersting Robert
7. Steinmetz Fern.
8. Sauber Claude
1995 U 14 1. Kolberger Marcel 1. Schaeffer Norbert
1. Jung Steve 2. Hargarten Jean 2. Kolberger Jeannot
3. Evers Marco
4. Schmitz Claude
5. Jung Charel
6. Hansel Léon
7. Schneiders J.Cl.
8. Loetsch Claude
9. Kersting Robert
1996 U 18 1. Kolberger Marcel 1. Schmitz Claude
1. Jung Steve 2. Blau Gerhard 2. Jung Charel
3. Loetsch Claude
4. Kersting Robert
1997 Dame 1. Kolberger Marcel 1. Rossi Roberto
1. Thein Claudine 2. Blau Gerhard 2. Hansel Léon
3. Thein Marco
4. Schmitz Claude
5. Scheuer Claude
6. Kersting Robert
7. Kolberger Jeannot
1998 Dames Veterans Seniors
1. Kolberger Marcel 1. Hansel Léon
2. Wittmar Bernd
3. Thein Marco
4. Scheuer Claude
5. Rossi Roberto
6. Domm Ferd
7. Schaeffer Norbert
8. Evers Marco
9. Kersting Robert
10. Galasso Amadeo
11. Kolberger Jeannot
1999 1. Hargarten Jean 1. Wolsfeld Serge
2. Kolberger Marcel 2. Wittmar Bernd
3. Blau Gerhard 3. Scheuer Claude
4. Domm Ferd
5. Jung Charel
6. Galasso Amadeo
7. Rossi Roberto
8. Kolberger Jeannot
9. Kersting Robert
2000 1. Blau Gerhard 1. Wolsfeld Serge
2. Wolsfeld Dan
3. Domm Ferd
4. Scheuer Claude
5. Rossi Roberto
6. Galasso Amadeo
7. Evers Marco
8. Kolberger Jeannot
2001 1. Blau Gerhard 1. Wolsfeld Dan
2. Wolsfeld Serge
3. Quintus Jeff
4. Domm Ferd
5. Rossi Roberto
6. Welter Claude
7. Merten Pierrot
8. Galasso Amadeo
9. Schmitz Claude
10. Evers Marco
11. Jung Charel
2002 Dames Veterans Seniors
1. Blau Gerhard 1. Wolsfeld Dan
2. Wolsfeld Serge
3. Quintus Jeff
4. Domm Ferd
5. Rossi Roberto
6. Welter Claude
7. Merten Pierrot
8. Galasso Amadeo
9. Schmitz Claude
10. Kolberger Jeannot
11. Paladino Elio
12. Scheuer Claude
13. Evers Marco
14. Jung Charel
2003 Cadet 1. Blau Gerhard 1. Rossi Roberto
1. Hansel David 2. Galasso Amadeo
3. Quintus Jeff
4. Schiltz Ady
5. Schmitz Claude
6. Welter Claude
2004 1. Schiltz Nicole 1. Lacaf Walter
Cadet 2. Tempels Patrick
1. Tempels Gil 3. Schmitz Claude
4. Schiltz Ady
5. Schiltz Metty
6. Manzoni Johny
2005 1. Frohnen Jos 1. Tempels Patrick
2. Schiltz Ady 2. Lacaf Walter
3. Schmitz Claude
4. Merten Pierrot
5. Schiltz Metty
2006 Dames Veterans Seniors
1. Lupo Romeo 1. Tempels Patrick
2. Frohnen Jos 2. Lacaf Walter
3. Schiltz Ady 3. Schmitz Claude
4. Merten Pierrot
5. Manzoni Johny
2007 U 10 1. Lupo Romeo 1. Lacaf Walter
1. Heim Charel 2. Frohnen Jos 2. Tempels Patrick
Dame 3. Merten Pierrot
1. Lacaf Nicole 4. Manzoni Johny
5. Schmitz Claude
6. Lacaf Robert
7. Schiltz Metty
2008 1. Lacaf Nicole 1. Lupo Romeo 1. Tempels Patrick
2. Merten Pierrot
3. Lacaf Robert
4. Lacaf Walter
5. Weirich Serge
6. Manzoni Johny
2009 1. Lacaf Nicole 1. Heim Mario
2. Lacaf Walter
3. Lacaf Robert
4. Merten Pierrot
5. Schiltz Metty
6. Jung Charel
2010 1. Lacaf Nicole 1. Heim Mario
2. Lacaf Walter
3. Lacaf Robert
4. Schiltz Metty
5. Merten Pierrot
6. Jung Charel
2011 Dames Veterans Seniors
1. Lacaf Nicole 1. Heim Mario
2. Lacaf Walter
3. Lacaf Robert
4. Jung Charel
5. Eiffes Luc
6. Merten Pierrot
7. Ronfort Jos
8. Dichter Sacha
2012 1. Lacaf Nicole 1. Heim Mario
2. Lacaf Walter
3. Eiffes Luc
4. Merten Pierrot
5. Lacaf Robert
6. Ronfort Jos
8. Dichter Sacha
9. Jung Charel
2013 1. Lacaf Nicole 1. Heim Mario
2. Lacaf Walter
3. Lacaf Robert
4. Jung Charel
5. Eiffes Luc
6. Merten Pierrot
7. Dichter Sacha
8. Ronfort Jos
9. Schiltz Metty
2014 1. Lacaf Nicole 1. Jung Charel 1. Lacaf Walter
2. Lacaf Robert
3. Lacaf Tom
4. Braun Jean
5. Eiffes Luc
6. Merten Pierrot
2015 Dames Veterans Seniors
1. Lacaf Nicole 1. Jung Charel 1. Heim Mario
2. Merten Pierrot 2. Lacaf Walter
3. Lacaf Robert
4. Lacaf Tom
5. Eiffes Luc
 2016 Dames  Veterans  Seniors
1. Lacaf Nicole 1. Merten Pierrot 1. Heim Mario
2. Jung Charles 2. Lacaf Robert
3. Lacaf Walter
4. Gansen Patrick
5. Eiffes Luc
6. Lacaf Tom
7. Tempels Patrick
8. Schiltz Mathias
2017 Dames Veterans Seniors
1. Lacaf Nicole 1. Lacaf Walter 1. Lacaf Robert
2. Ralinger Léon 2. Gansen Patrick
3. Merten Pierrot 3. Tempels Patrick
4. Jung Charles 4. Kolling Fred
2018 Dames Veterans Seniors
1. Lacaf Nicole 1. Lacaf Walter 1. Heim Mario
2. Merten Pierrot 2. Lacaf Robert
3. Jung Charles 3. Lacaf Tom
4. Gansen Patrick
5. Spanier Daniel
6. Tempels Patrick
7. Eiffes Luc
8. Noesen Kai
9. Kolling Fred
2019 Dames Veterans Seniors
1. Muno Eliane 1. Lacaf Walter 1. Heim Mario
2. Lacaf Nicole 2. Merten Pierrot 2. Eiffes Luc
3. Jung Charles 3. Lacaf Robert
4. Spanier Daniel
5. Lacaf Tom
6. Noesen Kai
7. Gansen Patrick

F.L.P.S. Vereinsklassement

Albes Echternoach von 1998 … bis heute
Jahr Platz von Vereine besten Gewicht
1998 27 58
1999 26 51
2000 17 54
2001 17 56
2002 26 47
2003 27 49 6 14040
2004 25 51 6 32610
2005 14 52 6 33760
2006 14 49 7 43100
2007 9 50 7 49670
2008 13 48 7 46780
2009 14 45 7 26577
2010 10 41 7 51893
2011 7 42 7 73570
2012 11 42 7 52660
2013 11 38 6 75817
2014 9 36 6 94344
2015 13 34 6 60.440
2016 8 35 7 104.580
2017 10 58 8 104.320
2018 5 28 8 142.588
2019 2 31 7

Kontakt

Schéckt eis eng Noriicht